• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga  jablonec

  Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.

  Pobočku v Jablonci jsme otevřeli již v roce 2012 a od té doby našimi kurzy prošly stovky spokojených klientů z řad dospělých i dětí. Pro veřejnost pořádáme úvodní semináře, kde se dozvědí to nejdůležitější ze světa sebeobrany Krav Maga, i pravidelné kurzy, na kterých pak své znalosti a dovednosti dále prohlubují.

  Naše studenty učíme nejen sebeobranné techniky a taktiku, ale  připravujeme je i po psychické stránce - učíme je zvládat strest, připravujeme je na krizové situace apod.

  Chcete-li se o kurzech dozvědět více, navšivte sekci Třídy.

  otázky a odpovědi

  co je vlastně krav maga?

  Krav Maga je sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce Imim Lichtenfeldem –  rodákem z Československa, který na počátku 2. světové války emigroval do Izraele. Původně sloužil systém hlavně příslušníkům izraelské armády, časem byl ale přetvořen tak, aby jej mohli využívat i civilisté. Chcete-li se o historii Krav Maga dozvědět více, klikněte ZDE.

  pro koho je Krav Maga určená?

  Trénovat s námi může začít každý, nepotřebujete žádnou fyzickou průpravu ani zkušenosti z ostatních sportů, stačí jen chuť se naučit něco nového. Nabízíme kurzy pro dospělé i děti, momentálně otevíráme následující kurzy pro začátečníky:
   

   

   Přihlašování a podrobnější informace o kurzech najdete v sekci Třídy.

  Jakub Vondruška

  • Graduate 3
  • Civil
  • Kids
  • Combat&Fighting
  E-mail: jakub.vondruska@krav-maga.cz